سفارش تبلیغ
صبا
مجله التکرونیکی وبلاگ های پایگاه شهید سیدمصطفی خمینی(ره) قم

 
تاریخ : یکشنبه 90/9/20

یک بار یکی از جنازه ها توجه مان را جلب کرد و حساس شدیم کاغذی را که روی آن با خط درشت نوشته بود «وصیت نامه» بخوانیم، ببینیم امثال این بچه ها که تازه بالغ شده و از مال دنیا هم چیزی ندارند، باز ماندگانشان را به چه اموری سفارش می کنند. کاغذ را که باز کردیم، نمی دانستیم بالای سر بدن شهید بخندیم یا گریه کنیم. نوشته بود برای من گریه نکنید؛ برای بابام گریه کنید که می خواهد خرج دفن و کفن مرا بدهد و برایم شب هفت و چهلم بگیرد بینوا هر چی یک عمر جمع کرده، باید بدهد مردم بخورند!

برای خواندن مطلب کامل کلیک کنید
ارسال توسط بسیجی

تعداد زیای از افراد سر شناس و ثروتمند مکه به خواستگاری فاطمه آمدند و مهریه های بالایی را به پیامبر پیشنهاد کردند. اما هر گاه سخن از پول و ثروت  و مهریه های بالا برای ازدواج با فاطمه میشد، پیامبر با عصبانیت درجواب آنها می فرمودند:" آیا شما گمان می کنید من بنده پول و ثروتم؟"

مطلب کامل را در وبلاگ مهدی موعود بخوانید 

 

ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

 

 
ارسال توسط بسیجی

وقتی داشتی تو راه می اومدی دوتا دختر پشت سرت بودن و مرتب از تو حرف می زدن،شلوار وپیراهن شیک که پوشیده بودی و از ساک ورزشی هم که دستت بود، کاملاً مشخص بود ورزشکاری.

ادامه مطلب
ارسال توسط بسیجی
 
تاریخ : سه شنبه 90/7/26

با گذشت حدود پنج ماه از آغاز انقلاب ملت‌های منطقه خاورمیانه، آمریکا و دیگر سران نظام استکباری که از این بیداری غافلگیر شده‌اند، می‌کوشند تا با حربه‌های مختلف از شدت و غلظت ضداستکباری این حرکت بیداری بکاهند. از نقاطی که آمریکا و غرب به شدت از آن می‌هراسند، اسلامی‌بودن این قیام‌هاست. لذا با نقشه‌هایی سعی در تبلیغات سوء در این زمینه را دارند.
در صالح بلاگ مطلب کامل را بخوانید

استکبار غافل گیر شد
ارسال توسط بسیجی

اسلایدر